info@gymnos.pl       693 555 669      503 167 358      

ZWOLNIJ. ZATRZYMAJ SIĘ i RUSZ Z NAMI NA WEEKEND LUB TURNUS!

Jan 29, 2017

To takie proste!


Wewnętrzna potrzeba – uczucie – myśl – cel – działanie.

Nie ważne skąd. Ważne, że faktycznie realizujesz coś z punktu, w którym jesteś i z tym, co aktualnie posiadasz. Reszta wydaje się być jedynie wymówką.

Akurat dzisiaj uciekliśmy na biegówki w stronę jakuszyckiego słońca. Trzy cudowne godziny odkrywania nowych, nie zawsze przygotowywanych tras. Istny raj – idealny śnieg, temperatura, radośni ludzie. I cisza. Można w takich momentach być samemu ze sobą. Musi jednak minąć chwila, zanim przestaniesz się skupiać na rozgrzewce i technice – a zaczniesz autentycznie oddawać radości „nie myślenia o niczym”, bez ograniczeń czasowych, bez perfekcji!

Ruch usuwa zastoje, pomaga oderwać się od codzienności, możemy cieszyć się nim… kiedy tylko chcemy. Głęboki, świadomy, równomierny oddech wentyluje nie tylko płuca. Wszelkie problemy dnia codziennego potrafią zmaleć i nagle znaleźć prostsze rozwiązanie. Autentycznie mniej dźwiga się na ramionach – stąd najbliżej do harmonii ciała, umysłu i duszy.

To propozycja treningu aerobowego, do którego zachęcamy naszych klientów: zdrowo i bezpiecznie, równomierne rozwijanie wszystkich mięśni, relaks na świeżym powietrzu, gwarancja spalania kalorii (ok. 650 kcal na godzinę), rozwijanie zmysłu równowagi, bezcenne przygotowanie do nart zjazdowych.

I pamiętaj – bądź szczęśliwy! Nie musisz być doskonały ;-)

Jan 29, 2017

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Nasza oferta

Refleksologia twarzy
Badanie wad postawy
Trening personalny
Odżywianie dla zdrowia
Warsztaty 
i terapie naturalne
Pilates

Mierzymy wysoko… czyli „Cel zamierzony, a cel osiągnięty nigdy nie jest tym samym.”

Sofokles

Nasz zespół

MAŁGORZATA
MÓJTA-SADECKA
Wizja, kierunek trener personalny, pilates i pilates core (I i II stopień na matach), propagatorka zdrowego odżywiania i kuchni 5 przemian
RAFAŁ
SADECKI
Inspiracja, siła trener personalny, pasjonat sportu i organizator aktywności sportowej (rower, narty biegowe, morsowanie, wycieczki piesze z ciekawymi opowieściami, siłownia)

MAŁGORZATA
PAŁKA
Wyznaczanie celu, przemiana, równowaga refleksologia - masaż terapeutyczny twarzy i głowy, akupresura głowy i ciała wg dr. Yamamoto, Japoński lifting twarzy - sorensensistem, terapia kolorami.
MACIEJ
SEMKOWICZ
Dokładność, sumienność, odpowiedzialność badanie wad postawy, masaż

Na naszym blogu


NASI PARTNERZY

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

info@gymnos.pl

693 555 669          

503 167 358

USŁUGI REKREACYJNE FITNESS CENTRUM M. KLEMENTOWSKI R. SADECKI S.C.

58-500 Jelenia Góra, ul. Sudecka 59

NIP 611-24-41-787

Nr konta Credit Agricole 61 1940 1076 3164 2954 0000 0000